Delta Gym klub brazilian jiu jitsu

 Nábor děti sezóna 2022 – 2023!

Nábor Brazilské jiu jitsu děti 2022-2023 HLEDÁME ČERNÉ PÁSY A4

Brazilské jiu jitsu pro děti (žraloci) začátečníci

Pořádáme kurz všeobecné pohybové průpravy se základy brazilského jiu jitsu pro děti od 5-ti let. Cvičení cílí na podporu radosti z pohybu, zvýšení obratnostních schopností a dovedností úpolových disciplín s prvky sebeobrany. Důraz je kladen na vlastní disciplínu a sebekontrolu. Členství je možno půlroční nebo celoroční (po dobu školního roku). Zkušební trénink zdarma. Více informací na info@deltagym.cz.

Termíny náboru:

úterý 13. září 2022, 16.30 (zápis a informace proběhne v 16.30, zkušební trénink začíná v 17.00)

čtvrtek 15. září 2022, 16.30 (zápis a informace proběhne v 16.30, zkušební trénink začíná v 17.00)

Dodatečné dohlášení a zkušební trénink proběhne každé úterý a čtvrtek od 17.00 (v případě nenaplnění kapacity).

Dokumenty pro rodiče ke stažení: Zdravotní způsobilost (ze zákona)

Tréninky BJJ dospělí

Dále nabízíme možnost kurzu brazilského jiu jitsu pro dospělé formou jednorázových vstupů, deseti-vstupů nebo půlročního a ročního členství v kubu. Začít můžete kdykoliv v průběhu roku. Zkušební trénink zdarma.

rozvrh 2022-2023

Tréninky pro ženy “dámský klub” – Brazilské jiu jitsu speciálně pro ženy

Ženy mají možnost účastnit se tréninků basics, pokročilí a nově také využít tréninku brazilského jiu jitsu výhradně v dámské společnosti. Cvičení je citlivě uzpůsobené potřebám skupiny. Cílí na psychické odreagování, rozvoj pohybových schopností, zvyšování úrovně dovednosti pro kontrolu silnějšího oponenta s přesahem do sebeobrany pro ženy. Cviční je určeno i pro maminky nebo také ženy bez předchozí sportovní průpravy. Věk nerozhoduje.

BJJ ženy leták 2022

Ceník:

Delta gym členské příspěvky 2020

č.ú. 267051317/0300

Co je Delta Gym?

Delta Gym je oddíl brazilian jiu jitsu (BJJ) v Hradci Králové. Tréninky probíhají v nově rekonstruovaném objektu s tělocvičnou (dojo), který je speciálně uzpůsoben pro výuku bojových umění a fitness. Brazilian jiu- jitsu je bojové umění zaměřené na úchopy, páky a škrcení, pomocí kterých má možnost se fyzicky slabší jedinec ubránit a kontrolovat většího a silnějšího protivníka – více zde.

Lektoři Brazilian jiu jitsu Delta Gym…

Hlavní představitelé klubu se od roku 2008 pravidelně účastní tréninkových kempů v dojo Gracie Academy Barcelona, dále řady významných seminářů v ČR a Rakousku. Trénovali pod vedením Robina Gracieho (BRA), Leszeka Jaremkowského (POL), Damona Umholtze (USA), Karla Pravce (USA) a dalších. Během krátké závodní historie získali členové hradeckého týmu již několik cenných kovů a titulů mistra ČR.

Hlavní trenér: Miroslav Tesař – black belt (udělil Robin Gracie)

Přijďte si vyzkoušet Brazilian jiu jitsu!

Kontakty:

info@deltagym.cz

+420 724 163 171

facebook Delta gym

Delta gym klub brazilského jiu jitsu je podporován:

160

MSMT_logotyp_text_cz

logo_colour_CMYK